Vytvoření místa pasivního odpočinku v obci Činěves

Obecní úřad oznamuje, že že příští týden od 26.2. do 1.3. nebude v ordinaci přítomen lékař, pouze sestra od 7:30 do 12 hodin. Zástup zajištěn. Obecní úřad žádá občany, aby v rámci údržby nového chodníku nesypali na chodník žádné posypové materiály, kromě soli. Totéž platí i pro nové vjezdy do domů. Výstavba chodníků bude pokračovat od 15.1.2024. Žádáme proto občany aby neparkovali u krajnice hlavní silnice od odbočky na Městec Králové po odbočku na Velenice. Děkujeme za pochopení. Kontejnery na bioodpad budou vyváženy do konce listopadu. Od 1.12.2023 bude kontejner umístěn pouze u obecního úřadu.

Vytvoření místa pasivního odpočinku v obci Činěves

V roce 2018 bylo dokončeno místo pasivního odpočinku. Projekt byl financován z dotace Ministerstva zemědělství z programu Údržba a obnova kulturních a venkovských prvků.

Celkové náklady činily 168.130,- Kč , z toho prostředky poskytnuté Ministerstvem zemědělství byly 117.690,- Kč (70%) a prostředky obce 50.440,- Kč (30%).

 

Sledujte náš profil na Facebooku FacebookGObec Činěves Czechpoint Katalog poskytovatelů sociálních a návazných služeb města Poděbrady a okolí
hlášení poruch veřejného osvětlení
Hlášení poruch veřejného osvětlení
")